HAKKIMIZDA

Hakkımızda

“idol Tajhizat Aras”

İran’lı yatırımcıların girişimiyle, merkezi Türkiye-Antalya’da bulunan ve cerrahi alet üretimi başta olmak üzere çeşitli hastane ve sağlık ürünleri alanında faaliyet gösteren İdol A.Ş. ile ortaklık şeklinde kurulan bir İran şirketidir.

Çalışma Alanımız; tüm cerrahi branşlara yönelik cerrahi enstrümanların satışı ve teknik servisinin yanısıra, sektörün ihtiyacına dönük muhtelif hastane ve sağlık ürünlerinin ithalat, tedarik, dağıtımı ile satış sonrası hizmetleridir.

İdol Aras, cerrahi ekipmanlarda ve insan sağlığına dönük alanlarda, dünya standartlarına uygun kalitede ürün ve hizmetler sunan bir kuruluştur. Yaşamsal önem taşıyan operasyonlarda ve tedavilerde kullanılan birçok ürünün satışıyla ilgilenen kuruluşumuz, ürün portföyünü her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimiz, hastanelerdeki cerrahi operasyonlarda ve tedavilerde kullanıma dönük olup, hedef müşteri gruplarımız, özel ve resmi sağlık kuruluşlarından başlayarak üniversite hastaneleri ve diş hekimliği ile medikal tedarikçilere kadar uzanan geniş bir müşteri kitlesidir.

ÜRÜNLER

about

CERRAHİ ALETLER

İLETİŞİM

Gülistan Caddesi 2. Bölge No:190
Rüştiye, Tebriz İRAN
+989124943323

BİZİ TAKİP EDİN

short